Hakkımızda
MD ENT ISTANBUL

Mesleğinde 20 yıla yakın tecrübesi bulunan Dr. Murat Topdağ ve Deniz Özlem Topdağ'ın kurmuş olduğu MD ENT İstanbul, 2022 yılından itibaren hastalarına hizmet vermektedir. 

MD Ent Istanbul

Prof. Dr. Murat Topdağ

1978 yılından Malatya da doğan Murat Topdağ ilk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra lise eğitimini İstanbul da yapmış ve üniversite eğitimini Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce bölümünde bitirmştir. 2004 yılında Kocaeli Üniversitesi Kulak Burun Boğaz Anabilim dalında uzmanlık eğitimine başlayan Murat Topdağ 2017 yılına kadar burada çeşitli görevlerde bulunarak eğitim ve akademik hayatına devam etmiştir. 2017-2022 yılları arasında Acıbadem Altunizade hastanesinde çalışan Prof. Dr. Murat Topdağ evli ve 2 çocuk babası olup 2022 yılından itibaren kendi klniği olan MD ENT İSTANBUL da hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. 


Op. Dr. Deniz Özlem Topdağ

1981 yılından İstanbul da doğan Deniz Özlem Topdağ ilk, orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra üniversite eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi bölümünde bitirmştir. 2008 yılında Kocaeli Üniversitesi Kulak Burun Boğaz Anabilim dalında uzmanlık eğitimine başlayan Deniz Özlem Topdağ 2013 yılına kadar burada eğitim ve akademik hayatına devam etmiştir. 2018-2022 yılları arasında Acıbadem Kocaeli ve Altunizade hastanelerinde çalışan    Op.Dr. Deniz Özlem Topdağ evli ve 2 çocuk annesi olup 2022 yılından itibaren kendi klniği olan MD ENT İSTANBUL da hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. 

Aşağıdaki formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurarak online randevu oluşturabilirsiniz.